Trainingen trainingskalender Wegwijs team

Wegwijs Professionals

PROFESSIONALS met een zelfstandige praktijk

Hieronder vindt u een overzicht van de door Wegwijs opgeleide professionals in Nederland, België en de Nederlandse Antillen en hun expertisegebieden. Heeft u vragen of wilt u hulp bij het kiezen van de juiste professional bij uw hulpvraag, neem dan contact op met Wegwijs via e-mail: contact@wegwijscc.nl.

JBC = Jeugd Breincoach (hulp bij ontwikkeling van de executieve vaardigheden)
SK = Strong Kids Trainer (weerbaarheids-, faalangst-, toets- en examenvreestrainingen)
LLS = LEREN LEREN Specialist (professionele begeleiding bij het maken van huiswerk en verbeteren van taalbegrip)

Professionals Nederland per provincie

ProvincieNaam
Praktijknaam
VestigingsplaatsContactgegevensJBCSKLLS
DRLinette Wiekema
Metis Coaching
Borgerinfo@metis-coaching.nl
06-51142000
www.metis-coaching.nl
XX
DRJessica Tettero
Stichting PasWijs
EmmenInfo@PasWijs.nl
06-22993421
X
DRAnneke de Lange-Huseman
Coachingstapsgewijs
Roldeinfo@coachingstapsgewijs.nl
06-82774386
XX
FRHennie SchurinkGiekerkdebreincoach@gmail.com
058-2160054
X
FLManon Wezenberg - de NijsDrontenm.wezenbergdenijs@gmail.com
06-15514273
X
GDNatasja LuitenAalteninfo@nlod.nl
06-22108946
www.natasjaluitenonderwijsdiensten.nl
X
GDRomy Raaijman
Mag Ik Bij Jou
Apeldoorninfo@magikbijjou.nl
06-43862669
X
GDIris Lopulissa
Pleziris
BrummenPleziriscoaching@gmail.com
06-52418042
X
GDBayonne Sollman
Knap Wijs
Culemborgwebjuf@knapwijs.nl
www.knapwijs.nl
X
GDConny Marree
Kindercoachpraktijk Zichtbaar-Kind
Hulshorstinfo@Zichtbaar-Kind.nl
06-20816773
X
GDPatricia Merkes
Durf Kindercoaching
Tielinfo@durfkindercoaching.nl
06-55532046
X
GDAnette Klomp
Jinera
Zutpheninfo@jinera.nl
06-43558019
XXX
GRNita Hemmen
Ubbo Emmius SG
Groningennhemmen@ubboemmius.nl
0599-331701
X
LBUniek BegeleidingenNeerbeekuniekbegeleidingen.nl
046 - 458 4845
https://www.uniekbegeleidingen.nl/
XXX
LBPetra van Meijel
Talentvoltalent
Bergentalentvoltalent@ziggo.nl
06-11757880
X
LBCharlotte Pleunis
Ergotherapie De Mijnstreek
Brunssumc.pleunis@ergodemijnstreek.nl
06 14992024
www.ergodemijnstreek.nl
X
LBNathalie Liebens
Ergotherapeut Health and Sports en MC de Linde
Kerkradenathalie.liebens@mcdelinde.nl
06-30085350
www.ergotherapiejaimydekok.nl
X
LBTamara Dammers
Tammy's Compassie "coaching met perspectief"
Landgraaftammyscompassie@gmail.com
06-16082514
X
NBChantal van der Wal
Spitfire Coaching
Achtmaalinfo@spitfirecoaching.nl
06-38150001
X
NBEsther Alders
Logopedie Bakel
Bakelinfo@logopedie-bakel.nl
06-47802355
X
NBMelissa van Dam
Logopediepraktijk Bakel
Bakelinfo@logopedie-bakel.nl
06-47802355
X
NBSandra Schrauwen
Praktijk BSUR
Bergen op Zoomsandra@praktijkbsur.nl
06-18458360
X
NBAlberta Hanegraaf
Andersgewoon Coaching & Training
Berlicuminfo@andersgewoon.com
06-12381785
www.andersgewoon.com
XX
NBBelinda Berghuis
Klassekind
Breda06-21805789
https://www.klassekind.nl/
XX
NBKarin Martens-Foliant
Activerende Zorgcoach Foliant
Dongeninfo@activerendezorgcoachfoliant.nl
06-18634251
X
NBMandy Wieggerinck
BlijLeren Drunen
Druneninfo@blijlerendrunen.nl
06-28782691
XXX
NBNicole Neggers
MyForce Coaching 4Kids
Eindhovenmyforce4kids@gmail.com
06-51954717
X
NBSuzanne Hazen - Van Gastel
Groeisterk Kindercoaching
Roosendaalinfo@groeisterkkindercoaching.nl
06-12916801
www.groeisterkkindercoaching.nl
XX
NBFemke Schouten
All Eyes and Ears | Jeugdcoaching & Horsemanship
Rucpheninfo@alleyesandears.nl
06-25535964
X
NBJudith van der VeldenTilburgjufjudith74@gmail.com
06-15452555
X
NBGemmy Zengers
Kindertherapie Valkenswaard | Forza Ragazzi
Valkenswaardgemmy@forzaragazzi.nl
06-48427980
XXX
NBYvette Roosjen
Kids Support Veghel
Veghelinfo@kids-support.nl
06-13107563
XXX
NBSanne Allach- Bijlhout
Carpe Idea
Veldhovensanne@carpeidea.nl
06-54602027
www.carpeidea.nl
X
NHMarjolein Streefland
KidZbrein
Aalsmeercontact@kidzbrein.nl
www.kidzbrein.nl
XX
NHMareille Kaandorp
072 Bloei Coaching
Alkmaarmareille@072bloei.nl
06-24985099
www.072bloei.nl
X
NHNicole Wessels
KIK Coaching en Training
Haarlemnicolewessels.kik@gmail.com
06-28113897
www.kindereninhunkracht.nl
XXX
NHWanda Bom
Kinderpraktijk Bom
Lisserbroekkinderpraktijkbom@gmail.com
06-17413755
X
NHNienke Nijenhuis
Buitengewoon-byNienke
PurmerendInfo@buitengewoon-bynienke.nl
06-38241555
www.buitengewoon-bynienke.nl
X
NHJantien Roël
Wegwijs Counselling & Coaching
Uithoornj.roel@wegwijscc.nl
www.wegwijscc.nl
XXX
NHDaniëlla Plasmeijer
Wegwijs Counselling & Coaching
Uithoornd.plasmeijer@wegwijscc. nl
www.wegwijscc.nl
XXX
NHCorinne Rijnders
Ik kan het wel! Coaching & Advies
Uithoorncorinne.rijnders@gmail.com
06-23361405
www.ikkanhetwel.com
XX
NHWendy Schipper
Paard & coaching met Zorg
Uitgeestpaardencoachingmetzorg@ziggo.nl
0628273698
X
NHMartine Rooker
Breinwijs Coaching
Winkelinfo@breinwijscoaching.nl
06-12115261
XXX
OVCarolien Boerman
Fijnbrein in Actie
Dalfseninfo@fijnbreininactie.nl
06-42901919
X
UTJasmijn van Vilsteren
Mijn Drukte
Utrechtinfo@mijndrukte.nl
06-12741177
www.mijndrukte.nl
XX
UTErna Janssen
Matria Coaching
Huis ter Heidematriacoaching@gmail.com
06 46273649
XX
ZHKirsten Oerlemans-Jurgens
Gezin en Ik
Leiderdorpinfo@gezinenik.nl
06-47686557
X
ZHMaud de Zwart - GoedemansLisseMaud@bureaugelukt.nlX
ZHRobine Zijderhand
Robine Zijderhand Kindercoach
Schiedaminfo@robinezijderhand.nl
06-41915714
X
ZLWendy Hommers
Studiehulp ZVL
Terneuzenstudiehulpzvl@zeelandnet.nl
06-57685910
www.studiehulpzvl.nl
X

Professionals België

ProvincieNaam
Praktijknaam
VestigingsplaatsContactgegevensJBCSKLLS
VBLiesbeth VermeirMalderenliesbethvermeir@hotmail.comXX
OVThea BuijsseZelzatetmcbegois@live.beXX